Set karneval - koště 85 cm
Kód produktu: W026105
Slevová skupina: A
- Akce
Set karneval - koště. 3 různé barevné provedení.
Podobné produkty
Popis produktu
Set karneval - koště. 3 různé barevné provedení.Parametry produktu
| Kód produktu | W026105 |
| Ean produktu | 8590331955688 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 1.5 cm |
| Šířka výrobku: | 1.5 cm |
| Výška výrobku: | 88.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 80.0 cm |
| Šířka kartonu: | 41.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.14432 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

