Set karneval - myška
Kód produktu: W026040
Slevová skupina: A
Karnevalový set - myška Obsahuje: sukně, čelenka s ušima, motýlek Délka sukně: 27 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Karnevalový set - myška Obsahuje: sukně, čelenka s ušima, motýlek Délka sukně: 27 cmParametry produktu
| Kód produktu | W026040 |
| Ean produktu | 8590331955039 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.8 kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 33.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 62.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 65.0 cm |
| Šířka kartonu: | 47.0 cm |
| Výška kartonu: | 46.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.10400 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 62044300 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 100 |
| Země původu: | CN |

