Set karneval - panda
Kód produktu: W880241
Slevová skupina: A
- Výprodej
Kostýmové doplňky, které z vás švihem vykouzlí zvířátko. Sada obsahuje: ouška na čelence, mašličku na krk, slušivý ocásek
Podobné produkty
Popis produktu
Kostýmové doplňky, které z vás švihem vykouzlí zvířátko. Sada obsahuje: ouška na čelence, mašličku na krk, slušivý ocásekParametry produktu
| Kód produktu | W880241 |
| Ean produktu | 8590331327058 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 21.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka kartonu: | 70.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 60.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.21000 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 360 |
| Země původu: | CN |

