Set na písek 8 ks
Kód produktu: W116641
Slevová skupina: A
- Akce
S touto barevnou sadou na písek půjde stavění hradů a báboviček raz dva! Set je vhodný na pískoviště, k vodě i na zahradu. Obsah balení: ...
Podobné produkty
Popis produktu
S touto barevnou sadou na písek půjde stavění hradů a báboviček raz dva! Set je vhodný na pískoviště, k vodě i na zahradu. Obsah balení: kyblík s obrázkem lopatka konvička hrabičky 4 formičky Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W116641 |
| Ean produktu | 8590331166411 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Délka balení: | 16.0 cm |
| Šířka balení: | 16.0 cm |
| Výška balení: | 22.0 cm |
| Délka kartonu: | 63.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 93.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.20507 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

