Síťka na hmyz set 41 cm
Kód produktu: W036472
Slevová skupina: A
Síťka na hmyz set. Velikost síťky 41 cm. Obsah balení - síťka, 6 krabička na hmyz, lupa, pinzeta.
Podobné produkty
Popis produktu
Síťka na hmyz set. Velikost síťky 41 cm. Obsah balení - síťka, 6 krabička na hmyz, lupa, pinzeta.Parametry produktu
| Kód produktu | W036472 |
| Ean produktu | 8590331978311 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 4+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 44.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 75.0 cm |
| Šířka kartonu: | 47.0 cm |
| Výška kartonu: | 47.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.16568 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

