Síťka na ryby teleskopická 85 cm
Kód produktu: W041956
Slevová skupina: A
Síťka na ryby, teleskopická. Délka 85 cm (složená 39 cm), průměr 19 cm. Více barevných variant.
Podobné produkty
Popis produktu
Síťka na ryby, teleskopická. Délka 85 cm (složená 39 cm), průměr 19 cm. Více barevných variant.Parametry produktu
| Kód produktu | W041956 |
| Ean produktu | 8590331996957 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 3.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 39.0 cm |
| Šířka výrobku: | 19.3 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 39.0 cm |
| Šířka kartonu: | 24.0 cm |
| Výška kartonu: | 9.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.00842 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95072090 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

