Sítko na písek velké 16 cm
Kód produktu: W061071
Slevová skupina: C
Sítko na písek velké. Průměr 16 cm. Více barevných variant.
Podobné produkty
Popis produktu
Sítko na písek velké. Průměr 16 cm. Více barevných variant.Parametry produktu
| Kód produktu | W061071 |
| Ean produktu | 8590331048236 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 17.8 cm |
| Šířka výrobku: | 16.6 cm |
| Výška výrobku: | 3.7 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.00000 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | CZ |

