Fingerboard sada s náhradními díly 9,5 cm
Kód produktu: W025953
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Parametry produktu
| Kód produktu | W025953 |
| Ean produktu | 8590331954872 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 9+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 14.2 cm |
| Šířka výrobku: | 18.8 cm |
| Výška výrobku: | 2.8 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 81.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 63.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.16840 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 144 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

