Skateboard vícebarevný 56 x 15 cm
Kód produktu: W118251
Slevová skupina: B
Skateboard vícebarevný. Rozměry 56 x 15 cm. Nosnost 60 kg. Pro děti do 6 let. 4 barevné varianty.
Podobné produkty
Popis produktu
Skateboard vícebarevný. Rozměry 56 x 15 cm. Nosnost 60 kg. Pro děti do 6 let. 4 barevné varianty.Parametry produktu
| Kód produktu | W118251 |
| Ean produktu | 8590331182510 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3-6 |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.5 kg |
| Délka výrobku: | 56.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Délka balení: | 15.0 cm |
| Šířka balení: | 56.0 cm |
| Výška balení: | 9.0 cm |
| Délka kartonu: | 62.0 cm |
| Šířka kartonu: | 49.0 cm |
| Výška kartonu: | 17.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05165 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 8 |
| Země původu: | CN |

