Lovin Sliz tvarovací kočka glitter 100 ml
Kód produktu: W045159
Slevová skupina: B
Lovin Sliz tvarovací kočka glitter 100 ml. Balení obsahuje samolepku s kočičkou. Display box - 15 ks. 7 variant - žlutá, modrá, oranžová, zlatá, červená, fialová, růžová.
Podobné produkty
Popis produktu
Lovin Sliz tvarovací kočka glitter 100 ml. Balení obsahuje samolepku s kočičkou. Display box - 15 ks. 7 variant - žlutá, modrá, oranžová, zlatá, červená, fialová, růžová.Parametry produktu
| Kód produktu | W045159 |
| Ean produktu | 4820199477287 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 6.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 37.0 cm |
| Šířka kartonu: | 22.0 cm |
| Výška kartonu: | 7.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 15 ks |
| Objem kartonu: | 0.00650 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 15 |
| Země původu: | UA |

