Slon plyšový 60 cm
Kód produktu: W005505
Slevová skupina: A
Vytvoř si v pokojíčku svou vlastní Zoo. Nezapomeň do ní přidat i tohoto nádherného velikána. Slon je vyroben z kvalitního jemného plyše a určitě si ...
Podobné produkty
Popis produktu
Vytvoř si v pokojíčku svou vlastní Zoo. Nezapomeň do ní přidat i tohoto nádherného velikána. Slon je vyroben z kvalitního jemného plyše a určitě si tak najde místo i ve Tvé postýlce. Velikost: 60cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W005505 |
| Ean produktu | 8590331910625 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 25.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.8 kg |
| Délka výrobku: | 60.0 cm |
| Šířka výrobku: | 40.0 cm |
| Výška výrobku: | 45.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 92.0 cm |
| Šířka kartonu: | 62.0 cm |
| Výška kartonu: | 78.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.44491 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030041 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 25 |
| Země původu: | CN |

