Složka s drukem 15,5x11 cm
Kód produktu: W003119
Slevová skupina: A
Složka na dokumenty poslouží na archivaci a třídění jakýchkoli dokumentů. Využít ji můžete také jako složku na drobnosti nebo pouzdro na pastelky a ...
Podobné produkty
Popis produktu
Složka na dokumenty poslouží na archivaci a třídění jakýchkoli dokumentů. Využít ji můžete také jako složku na drobnosti nebo pouzdro na pastelky a jiné kreativní potřeby. vyrobena z měkkého plastu snadno omyvatelná zapínání na druk Rozměry: 15,5 x 11 cmParametry produktu
| Kód produktu | W003119 |
| Ean produktu | 8590331905683 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 11.4 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 0.3 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 45.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.05400 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39261000 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 6 |
| Balení velké: | 600 |
| Země původu: | CN |

