Složka s gumou 31,7x24,5 cm - Barevná
Kód produktu: W034086
Slevová skupina: A
Složka s gumou 31,7x24,5 cm - Barevná 4 barvy
Podobné produkty
Popis produktu
Složka s gumou 31,7x24,5 cm - Barevná 4 barvyParametry produktu
| Kód produktu | W034086 |
| Ean produktu | 8590331976652 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 21.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 31.7 cm |
| Šířka výrobku: | 0.4 cm |
| Výška výrobku: | 24.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 53.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 49.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.09090 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39261000 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

