Sova jezdící 7 cm
Kód produktu: W028974
Slevová skupina: A
Sova jezdící. Velikost 7 cm. ON/OFF přepínač na spodní straně. Po aktivaci se sova pohybuje směrem dopředu. 2 AAA baterie, nejsou součástí. Křídla je možné manuálně vyklopit.
Podobné produkty
Popis produktu
Sova jezdící. Velikost 7 cm. ON/OFF přepínač na spodní straně. Po aktivaci se sova pohybuje směrem dopředu. 2 AAA baterie, nejsou součástí. Křídla je možné manuálně vyklopit.
Parametry produktu
| Kód produktu | W028974 |
| Ean produktu | 8590331963324 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 12.5 cm |
| Šířka výrobku: | 9.2 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 77.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 57.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.13606 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 36 |
| Balení velké: | 72 |
| Země původu: | CN |

