Produkt byl přidán do oblíbených
Špendlík s barevnou hlavičkou 100 ks
Kód produktu: W834618
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Barevné špendlíky jsou ideální k připnutí dokumentů na nástěnce. Počet kusů: 100Parametry produktu
| Kód produktu | W834618 |
| Ean produktu | 8590331335244 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.8 kg |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 14.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka balení: | 16.5 cm |
| Šířka balení: | 14.0 cm |
| Výška balení: | 5.0 cm |
| Délka kartonu: | 55.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04125 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 73194000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 360 |
| Země původu: | CN |

