Produkt byl přidán do oblíbených
Špendlík spínací 50 ks, 30 mm
Kód produktu: W834620
Slevová skupina: A
Špendlík spínací 50 ks, 30 mm.
Podobné produkty
Popis produktu
Špendlík spínací 50 ks, 30 mm.Parametry produktu
| Kód produktu | W834620 |
| Ean produktu | 8590331335268 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.2 kg |
| Sezóna: | Office |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 12.5 cm |
| Šířka výrobku: | 8.8 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka kartonu: | 55.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04125 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 73194000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 360 |
| Země původu: | CN |

