Sponka kancelářská barevná 20 ks, 50 mm
Kód produktu: W834605
Slevová skupina: A
Kancelářská sponka je drobná pomůcka praktické denní potřeby, slouží pro rychlou a snadnou organizaci a třídění dokumentů. Spony jsou vyrobeny ...
Podobné produkty
Popis produktu
Kancelářská sponka je drobná pomůcka praktické denní potřeby, slouží pro rychlou a snadnou organizaci a třídění dokumentů. Spony jsou vyrobeny z pevného a odolného drátu obaleného barevným obalem, který drží dokumenty pevně u sebe. Délka: 50 mm Počet kusů: 20Parametry produktu
| Kód produktu | W834605 |
| Ean produktu | 8590331335091 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 11.2 kg |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 12.5 cm |
| Šířka výrobku: | 8.8 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka kartonu: | 55.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04125 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 83059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 360 |
| Země původu: | CN |

