Sponky/záložky mořská panna, 6ks
Kód produktu: W026609
Slevová skupina: A
Lze použít jako sponku nebo záložku do knihy. Různé druhy 6 ks na kartě
Podobné produkty
Popis produktu
Lze použít jako sponku nebo záložku do knihy. Různé druhy 6 ks na kartěParametry produktu
| Kód produktu | W026609 |
| Ean produktu | 8590331957941 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 9.5 cm |
| Šířka výrobku: | 0.2 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 10 ks |
| Objem kartonu: | 0.04500 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39261000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 10 |
| Balení velké: | 400 |
| Země původu: | CN |

