Stavební stroj kovový na zpětné natažení 8 cm
Kód produktu: W111199
Slevová skupina: A
Stavební stroj na zpětné natažení. Velikost 8 cm. Vyrobeno z kovu. Display box 12 ks. 4 varianty - nakladač, sklápěč, válec, vozík.
Podobné produkty
Popis produktu
Stavební stroj na zpětné natažení. Velikost 8 cm. Vyrobeno z kovu. Display box 12 ks. 4 varianty - nakladač, sklápěč, válec, vozík.Parametry produktu
| Kód produktu | W111199 |
| Ean produktu | 8590331111992 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 27.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 8.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.5 cm |
| Délka balení: | 27.0 cm |
| Šířka balení: | 27.0 cm |
| Výška balení: | 5.0 cm |
| Délka kartonu: | 58.0 cm |
| Šířka kartonu: | 51.0 cm |
| Výška kartonu: | 58.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.17156 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 216 |
| Balení velké: | 432 |
| Země původu: | CN |

