Stavebnice Magnet World Farmářský set
Kód produktu: W048453
Slevová skupina: A
Stavebnice Magnet World Farmářský set. 46 dílků.
Podobné produkty
Popis produktu
Stavebnice Magnet World Farmářský set. 46 dílků.Parametry produktu
| Kód produktu | W048453 |
| Ean produktu | 8590331007103 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 10.5 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 64.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.10880 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030035 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

