Stavebnice plastová - vláček
Kód produktu: W128017
Slevová skupina: C
Stavebnice plastová - vláček
Podobné produkty
Popis produktu
Stavebnice plastová - vláček
Parametry produktu
| Kód produktu | W128017 |
| Ean produktu | 5907760025777 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 55.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Délka kartonu: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95030035 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | PL |

