Stavebnice z bio-plastu 30 kostek
Kód produktu: W029610
Slevová skupina: B
- Výprodej
Stavebnice z bio-plastu. Balení obsahuje 30 kostek. V krabičce s víkem 25,5 x 14,5 x 28 cm. 25% plastové směsi tvoří rýžové slupky.
Podobné produkty
Popis produktu
Stavebnice z bio-plastu. Balení obsahuje 30 kostek. V krabičce s víkem 25,5 x 14,5 x 28 cm. 25% plastové směsi tvoří rýžové slupky.Parametry produktu
| Kód produktu | W029610 |
| Ean produktu | 8590331967223 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 11.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.9 kg |
| Délka výrobku: | 25.8 cm |
| Šířka výrobku: | 14.6 cm |
| Výška výrobku: | 28.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 78.2 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 56.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.13140 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030035 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

