Stojánek na knihy/různé barvy
Kód produktu: W811486
Slevová skupina: A
Plastový stojánek na knihy Barevné varianty - zelená, žlutá, červená, fialová
Podobné produkty
Popis produktu
Plastový stojánek na knihy Barevné varianty - zelená, žlutá, červená, fialováParametry produktu
| Kód produktu | W811486 |
| Ean produktu | 8590331318841 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 29.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka kartonu: | 55.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 41.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06993 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39261000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

