Stoleček s aktivitami oboustranný 37cm
Kód produktu: W037804
Slevová skupina: B
Stoleček s aktivitami oboustranný. Velikost 37cm. Na vrchní straně stolku je volant, řadicí páka, chrastítka a jiné aktivity. Spodní strana ...
Podobné produkty
Popis produktu
Stoleček s aktivitami oboustranný. Velikost 37cm. Na vrchní straně stolku je volant, řadicí páka, chrastítka a jiné aktivity. Spodní strana obsahuje kreslicí magnetickou tabulku a podložku pro stavění kostek. Kotky součástí. Hraje melodie. Baterie součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W037804 |
| Ean produktu | 8590331984107 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.5 kg |
| Délka výrobku: | 39.5 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 37.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 42.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.5 cm |
| Výška kartonu: | 41.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06630 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 2 |
| Země původu: | CN |

