Světelný meč 66cm
Kód produktu: W003129
Slevová skupina: A
Světelný meč se zvuky bude skvělým doplňkem ke karnevalovému kostýmu či na halloweenskou párty! Velikost: 66 cm Baterie 3xAA nejsou součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Světelný meč se zvuky bude skvělým doplňkem ke karnevalovému kostýmu či na halloweenskou párty! Velikost: 66 cm Baterie 3xAA nejsou součástí balení.Parametry produktu
| Kód produktu | W003129 |
| Ean produktu | 8590331905782 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3x AAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 66.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 76.0 cm |
| Šířka kartonu: | 29.0 cm |
| Výška kartonu: | 59.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.13004 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

