Svítící hůlka s korunkou
Kód produktu: W026586
Slevová skupina: A
- Výprodej
Svítící hůlka s korunkou. Obsahuje: svítící tyčinku, korunku. 6 různých barev.
Podobné produkty
Popis produktu
Svítící hůlka s korunkou. Obsahuje: svítící tyčinku, korunku. 6 různých barev.Parametry produktu
| Kód produktu | W026586 |
| Ean produktu | 8590331957712 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 21.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 7+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 87.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.0 cm |
| Výška kartonu: | 59.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.20019 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 38249996 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 576 |
| Země původu: | CN |

