Tabule závěsná - stolní s počítadlem 44,5x44 cm
Kód produktu: W671011
Slevová skupina: C
S touto tabulkou bude učení hračka. Malý školák si procvičí počítání, barvičky, tvary, písmena, číslice i hodiny. Tabuli můžete dle potřeby zavěsit ...
Podobné produkty
Popis produktu
S touto tabulkou bude učení hračka. Malý školák si procvičí počítání, barvičky, tvary, písmena, číslice i hodiny. Tabuli můžete dle potřeby zavěsit na stěnu nebo postavit na stůl. Stírací tabule vhodná na psaní či kreslení. Doporučený věk: 3+Parametry produktu
| Kód produktu | W671011 |
| Ean produktu | 8590331330676 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.9 kg |
| Délka výrobku: | 44.0 cm |
| Šířka výrobku: | 44.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka kartonu: | 44.0 cm |
| Šířka kartonu: | 44.0 cm |
| Výška kartonu: | 2.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 95030099 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | CZ |

