Tahač kovový na zpětné natažení 12 cm
Kód produktu: W033044
Slevová skupina: A
- Výprodej
Tahač kovový. Rozměry 12x5,5x7,5 cm. Na zpětné natažení. 8 ks display box. 4 varianty - černá, žlutá, červená, bílá.
Podobné produkty
Popis produktu
Tahač kovový. Rozměry 12x5,5x7,5 cm. Na zpětné natažení. 8 ks display box. 4 varianty - černá, žlutá, červená, bílá.Parametry produktu
| Kód produktu | W033044 |
| Ean produktu | 8590331972388 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.8 cm |
| Výška výrobku: | 7.5 cm |
| Délka balení: | 34.0 cm |
| Šířka balení: | 29.0 cm |
| Výška balení: | 8.0 cm |
| Délka kartonu: | 71.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 55.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 8 ks |
| Kusů v displayi: | 8 ks |
| Objem kartonu: | 0.12496 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030079 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

