Tahač s auty 24 cm
Kód produktu: W050601
Slevová skupina: A
Tahač s auty. Velikost tahače 24 cm. Obsahuje tahač a dvě auta. Volná kola.
Podobné produkty
Popis produktu
Tahač s auty. Velikost tahače 24 cm. Obsahuje tahač a dvě auta. Volná kola.Parametry produktu
| Kód produktu | W050601 |
| Ean produktu | 8590331019472 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.3 cm |
| Výška výrobku: | 10.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 53.5 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 24.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04237 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

