Tahač s auty 42 cm - český obal
Kód produktu: W012462
Slevová skupina: A
Tahač s auty. Velikost tahače 42 cm. Volná kola. Součástí 5 autíček, 1 vrtulník. Autíčka mohou projíždět skrz kabinu podle obrázku na obalu. Přívěs ...
Podobné produkty
Popis produktu
Tahač s auty. Velikost tahače 42 cm. Volná kola. Součástí 5 autíček, 1 vrtulník. Autíčka mohou projíždět skrz kabinu podle obrázku na obalu. Přívěs má zásobník na autíčka z obou stran. Vysunovací držadlo na vrchní části přívěsu pro snadné přenášení.Parametry produktu
| Kód produktu | W012462 |
| Ean produktu | 8590331929344 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 42.5 cm |
| Šířka výrobku: | 9.5 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.5 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 33.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04725 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

