Tahač s monster truck dráhou 45cm
Kód produktu: W050452
Slevová skupina: B
Tahač s monster truck dráhou. Velikost 45cm. 4 monster truck auta součástí. Obrázkový návod na použití na obale. Obsahuje dráhu pro monster truck, která vystřeluje autíčka.
Podobné produkty
Popis produktu
Tahač s monster truck dráhou. Velikost 45cm. 4 monster truck auta součástí. Obrázkový návod na použití na obale. Obsahuje dráhu pro monster truck, která vystřeluje autíčka.Parametry produktu
| Kód produktu | W050452 |
| Ean produktu | 8590331042722 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.6 kg |
| Délka výrobku: | 48.6 cm |
| Šířka výrobku: | 36.2 cm |
| Výška výrobku: | 10.2 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.08065 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

