Tank Tiger RC na dálkové ovládání 28 cm
Kód produktu: W105106
Slevová skupina: B
Pozor! Protivník útočí! Vrať mu úder s pomocí tvého nového super tanku. Tank má otočnou věž a zvládne manévry v náročném terénu. světelné a ...
Podobné produkty
Popis produktu
Pozor! Protivník útočí! Vrať mu úder s pomocí tvého nového super tanku. Tank má otočnou věž a zvládne manévry v náročném terénu. světelné a zvukové efekty bateriový pack a nabíjecí adaptér součástí frekvence 40 MHz Velikost: 35 cm (s dělem) Doporučený věk: od 6 let V sadě s tankem 105105 lze hrát tankovou bitvu, kde každý z tanků má 4 životy.Parametry produktu
| Kód produktu | W105106 |
| Ean produktu | 8590331051069 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | battery pack zespodu tanku - součástí; 2xAA zespodu ovladace- není součástní |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.1 kg |
| Délka výrobku: | 42.0 cm |
| Šířka výrobku: | 19.0 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Délka balení: | 19.0 cm |
| Šířka balení: | 42.0 cm |
| Výška balení: | 16.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 44.0 cm |
| Výška kartonu: | 67.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.17688 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 6 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

