Telefon smartphone zvířátka 15cm
Kód produktu: W037511
Slevová skupina: A
Telefon smartphone zvířátka. Velikost 15cm. Velkým tlačítkem se mění zvuky, které vydávají tlačítka se zvířátky. Zvuky zvířátek, melodie a jiné ...
Podobné produkty
Popis produktu
Telefon smartphone zvířátka. Velikost 15cm. Velkým tlačítkem se mění zvuky, které vydávají tlačítka se zvířátky. Zvuky zvířátek, melodie a jiné zvuky. světelné efekty. tlačítko on/off. Baterie 2xAAA součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W037511 |
| Ean produktu | 8590331981175 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 53.5 cm |
| Šířka kartonu: | 48.0 cm |
| Výška kartonu: | 70.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.17976 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 72 |
| Země původu: | CN |

