Krteček terč - suchý zip Zimní hrátky
Kód produktu: W170810
Slevová skupina: B
Terč na suchý zip s motivem Krtečka a jeho kamarádů.
Podobné produkty
Popis produktu
Terč na suchý zip s motivem Krtečka a jeho kamarádů.Parametry produktu
| Kód produktu | W170810 |
| Ean produktu | 8590331708109 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 33.0 cm |
| Šířka výrobku: | 41.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 41.0 cm |
| Šířka balení: | 33.0 cm |
| Výška balení: | 1.0 cm |
| Délka kartonu: | 72.0 cm |
| Šířka kartonu: | 37.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07992 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 50 |
| Země původu: | PL |

