Terč magnetický se šipkami 30 cm
Kód produktu: W005255
Slevová skupina: A
Zahraj si šipkový turnaj společně se svým kamarádem! Kdo má lepší zásah a zvítězí? Oblíbená hra procvičí tvůj postřeh a zručnost! Balení ...
Podobné produkty
Popis produktu
Zahraj si šipkový turnaj společně se svým kamarádem! Kdo má lepší zásah a zvítězí? Oblíbená hra procvičí tvůj postřeh a zručnost! Balení obsahuje magnetický terč a 6 plastových šipek, které zaručí bezpečnou hru. Velikost: 30 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W005255 |
| Ean produktu | 8590331908981 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 32.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.5 cm |
| Výška výrobku: | 38.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 41.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 49.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.07032 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 6 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

