Tetovací obtisky - MIX 10,5x6 cm svítící ve tmě
Kód produktu: W055983
Slevová skupina: A
Tetovací obtisky velký MIX. Svítící ve tmě.
Podobné produkty
Popis produktu
Tetovací obtisky velký MIX. Svítící ve tmě.Parametry produktu
| Kód produktu | W055983 |
| Ean produktu | 8590331042500 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 30.0 cm |
| Šířka kartonu: | 16.0 cm |
| Výška kartonu: | 17.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.00816 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 49089000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 50 |
| Balení velké: | 1000 |
| Země původu: | CN |

