Tlapková patrola Vodní nafukovací roztřikovač míč 50 cm
Kód produktu: W053844
Slevová skupina: C
Vodní nafukovací roztřikovač míč 50 cm Tlapková patrola modrý – do míče naplněněného vzduchem vložte hadici na vodu a zábava může začít. Lze využít ...
Podobné produkty
Popis produktu
Vodní nafukovací roztřikovač míč 50 cm Tlapková patrola modrý – do míče naplněněného vzduchem vložte hadici na vodu a zábava může začít. Lze využít jako stacionární rozstřikovač nebo jako plážový míc. Rozměr nafouklého míče je 50 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W053844 |
| Ean produktu | 5056219072593 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 3.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 31.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 48.0 cm |
| Šířka kartonu: | 27.0 cm |
| Výška kartonu: | 32.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

