Tlapková patrola Výroba ledové tříště
Kód produktu: W007629
Slevová skupina: B
- Výprodej
Tlapková patrola Výroba ledové tříště. Obsahuje strojek na tříšť, 2 papírové kelímky a návod. Neobsahuje žádné přísady.
Podobné produkty
Popis produktu
Tlapková patrola Výroba ledové tříště. Obsahuje strojek na tříšť, 2 papírové kelímky a návod. Neobsahuje žádné přísady.Parametry produktu
| Kód produktu | W007629 |
| Ean produktu | 8590331918584 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 3.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.5 cm |
| Výška výrobku: | 28.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 58.5 cm |
| Šířka kartonu: | 42.5 cm |
| Výška kartonu: | 24.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06100 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

