Traktor s ohrádkou kovový 19 cm
Kód produktu: W005280
Slevová skupina: A
Traktor s vlečkou a ohrádkou patří mezi zemědělské stroje, které jsou důležitým pomocníkem na poli i na farmě! Tak honem nastartovat a hurá do ...
Podobné produkty
Popis produktu
Traktor s vlečkou a ohrádkou patří mezi zemědělské stroje, které jsou důležitým pomocníkem na poli i na farmě! Tak honem nastartovat a hurá do práce! Kovový traktor s vlečkou a volnými koly potěší všechny malé nadšence těchto strojů. Velikost: 19 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W005280 |
| Ean produktu | 8590331909230 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 19.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 24.5 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 87.0 cm |
| Šířka kartonu: | 27.0 cm |
| Výška kartonu: | 82.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.19262 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 60 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

