Traktor s přívěsem kov/plast 17 cm
Kód produktu: W057678
Slevová skupina: A
- Novinka
Traktor s přívěsem kov/plast. Rozměry 17x5x5 cm. Volná kola. Display box - 12 ks. 3 varianty - klády, vlečka, přepravka.
Podobné produkty
Popis produktu
Traktor s přívěsem kov/plast. Rozměry 17x5x5 cm. Volná kola. Display box - 12 ks. 3 varianty - klády, vlečka, přepravka.Parametry produktu
| Kód produktu | W057678 |
| Ean produktu | 8590331048687 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 20.8 cm |
| Šířka balení: | 24.0 cm |
| Výška balení: | 24.5 cm |
| Délka kartonu: | 75.0 cm |
| Šířka kartonu: | 44.5 cm |
| Výška kartonu: | 55.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.18356 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks, Na cestě |
| Balení malé: | 72 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

