Tužka mechanická 0.5 mm
Kód produktu: W019726
Slevová skupina: A
Tužka mechanická 0.5 mm. 6 různých barevných provedení. 72 ks v display boxu.
Podobné produkty
Popis produktu
Tužka mechanická 0.5 mm. 6 různých barevných provedení. 72 ks v display boxu.Parametry produktu
| Kód produktu | W019726 |
| Ean produktu | 6953571209218 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 1.5 cm |
| Šířka výrobku: | 1.2 cm |
| Výška výrobku: | 14.8 cm |
| Délka balení: | 22.5 cm |
| Šířka balení: | 12.0 cm |
| Výška balení: | 15.0 cm |
| Délka kartonu: | 70.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.0 cm |
| Výška kartonu: | 34.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 72 ks |
| Kusů v displayi: | 72 ks |
| Objem kartonu: | 0.09282 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96084000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 72 |
| Balení velké: | 1296 |
| Země původu: | CN |

