Tvorba dřevěné šperkovnice 20x15x5,5 cm
Kód produktu: W008172
Slevová skupina: B
S touto sadou si můžeš vyrobit vlastní dřevěnou šperkovnici a ozdobit ji podle své fantazie. Šperkovnice na všechny Tvé poklady. Sada ...
Podobné produkty
Popis produktu
S touto sadou si můžeš vyrobit vlastní dřevěnou šperkovnici a ozdobit ji podle své fantazie. Šperkovnice na všechny Tvé poklady. Sada obsahuje: dřevěnou šperkovnici štětec 6 barev šňůrku lepidlo barevné korálky a další ozdoby Rozměr: 20x15x5,5 cm Doporučený věk: od 6 letParametry produktu
| Kód produktu | W008172 |
| Ean produktu | 8590331921041 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.3 kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 30.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 62.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 37.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.07341 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

