Tvorba náramků s přívěsky
Kód produktu: W052845
Slevová skupina: A
Tvorba náramků s přívěsky. Obsahuje provázek, korálky, přívěsky. Více než 450 dílků.
Podobné produkty
Popis produktu
Tvorba náramků s přívěsky. Obsahuje provázek, korálky, přívěsky. Více než 450 dílků.Parametry produktu
| Kód produktu | W052845 |
| Ean produktu | 8590331035007 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 26.5 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 25.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 76.5 cm |
| Šířka kartonu: | 27.5 cm |
| Výška kartonu: | 31.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06627 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 18 |
| Země původu: | CN |

