Tvorba svíček set
Kód produktu: W008173
Slevová skupina: B
Zkus si vyrobit vlastní svíčku a potěš originálním dárkem kamarádku nebo maminku. V sadě najdeš všechno potřebné pro výrobu svíček. Obsah ...
Podobné produkty
Popis produktu
Zkus si vyrobit vlastní svíčku a potěš originálním dárkem kamarádku nebo maminku. V sadě najdeš všechno potřebné pro výrobu svíček. Obsah balení: 2 skleněné nádobky na svíčky 5 barevných vosků knot tyčinka Doporučený věk: od 6 letParametry produktu
| Kód produktu | W008173 |
| Ean produktu | 6936473203270 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 30.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 62.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 47.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.09325 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

