Usínáček - zvířátko s projekcí ježek 19 cm
Kód produktu: W009426
Slevová skupina: A
Plyšová ježeček pomůže vašemu miminku usnout za zvuku příjemné melodie nebo šumění. Projektor na bříšku ježečka promění pokojík v noční oblohu plnou hvězd a barev. Doporučený věk: od narození
Podobné produkty
Popis produktu
Plyšová ježeček pomůže vašemu miminku usnout za zvuku příjemné melodie nebo šumění. Projektor na bříšku ježečka promění pokojík v noční oblohu plnou hvězd a barev. Doporučený věk: od narozeníParametry produktu
| Kód produktu | W009426 |
| Ean produktu | 8590331922185 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 18.5 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 22.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 59.0 cm |
| Šířka kartonu: | 28.0 cm |
| Výška kartonu: | 50.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.08260 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030041 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 6 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

