Usínací slon plyšový 26 cm
Kód produktu: W049657
Slevová skupina: A
Usínací slon plyšový. Rozměry 26x12x25 cm. Funkce světla - 7 barev, mohou se automaticky měnit. 10 melodií, 4 bílý šum. Možnost nastavení ...
Podobné produkty
Popis produktu
Usínací slon plyšový. Rozměry 26x12x25 cm. Funkce světla - 7 barev, mohou se automaticky měnit. 10 melodií, 4 bílý šum. Možnost nastavení hlasitosti. Automatické vypnutí po 30 minutách. 3xAAA baterie, nejsou součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W049657 |
| Ean produktu | 8590331026067 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3*AAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 20.1 cm |
| Šířka výrobku: | 14.0 cm |
| Výška výrobku: | 26.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 65.0 cm |
| Šířka kartonu: | 28.0 cm |
| Výška kartonu: | 44.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.08008 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030041 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

