Visačka na zav. 19x10,5 cm
Kód produktu: W883880
Slevová skupina: A
Jmenovka na zavazadlo s páskem na uchycení. Odlište si svůj kufr touto super jmenovkou na kufr. Díky této visačce na zavazadlo se Vám kufr již ...
Podobné produkty
Popis produktu
Jmenovka na zavazadlo s páskem na uchycení. Odlište si svůj kufr touto super jmenovkou na kufr. Díky této visačce na zavazadlo se Vám kufr již neztratí. Ideální na dovolenou služební cesty, tábory, školy v přírodě ale i na malé výlety. Na visačku můžete napsat Vaše jméno, adresu, telefon a email. Vyrobeno z gumy. Nastavitelný řemínek Mix druhů - kravička, beruška, sova, žabka, Zvolenou variantu napište prosím do poznámky k objednávce. Pokud nevyberete žádnou variantu, zasíláme náhodně dle skladové dostupnosti.Parametry produktu
| Kód produktu | W883880 |
| Ean produktu | 8590331239658 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.8 kg |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.5 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04800 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 500 |
| Země původu: | CN |

