Vkládačka doprava 30 x 22 cm
Kód produktu: W116756
Slevová skupina: A
Vkládačka doprava dřevěná. Rozměry 30 x 22 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Vkládačka doprava dřevěná. Rozměry 30 x 22 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W116756 |
| Ean produktu | 8590331167562 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 21.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka balení: | 2.0 cm |
| Šířka balení: | 30.0 cm |
| Výška balení: | 22.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.0 cm |
| Šířka kartonu: | 42.0 cm |
| Výška kartonu: | 60.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.11844 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030061 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 100 |
| Země původu: | CN |

