Vlak na zpětné natažení 17 cm
Kód produktu: W047910
Slevová skupina: A
- Novinka
Vlak na zpětné natažení. Rozměry 17,3x3,2x3,5 cm. Display box 8 ks. 4 varianty - zelená, hnědá, modrá, červená.
Podobné produkty
Popis produktu
Vlak na zpětné natažení. Rozměry 17,3x3,2x3,5 cm. Display box 8 ks. 4 varianty - zelená, hnědá, modrá, červená.Parametry produktu
| Kód produktu | W047910 |
| Ean produktu | 8590331021598 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 19.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 17.3 cm |
| Šířka výrobku: | 3.2 cm |
| Výška výrobku: | 3.5 cm |
| Délka balení: | 38.3 cm |
| Šířka balení: | 21.5 cm |
| Výška balení: | 4.0 cm |
| Délka kartonu: | 46.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.5 cm |
| Výška kartonu: | 57.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 8 ks |
| Kusů v displayi: | 8 ks |
| Objem kartonu: | 0.10619 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 96 |
| Balení velké: | 192 |
| Země původu: | CN |

