Vlak s efekty 44 cm - český obal
Kód produktu: W013521
Slevová skupina: A
- Novinka
Zahrej si na řidiče vlaku a doprav všechny cestující včas kam potřebují! Do školy, do práce, na výlet, k lékaři - cestování s vláčkem bude ...
Podobné produkty
Popis produktu
Zahrej si na řidiče vlaku a doprav všechny cestující včas kam potřebují! Do školy, do práce, na výlet, k lékaři - cestování s vláčkem bude opravdový zážitek! světelné a zvukové efekty Velikost: 44cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W013521 |
| Ean produktu | 8590331933471 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13/LR44 součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 48.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 69.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 51.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.17768 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 18 |
| Země původu: | CN |

